Elujooksu kuukiri 08/2016

Elujooksu tegemistest ja ühine Muhu jooks
Juuli tõi jooksu sõprade postkasti küll vaikuse, kuid Elujooksjate ridadesse mitmeid põnevaid, meeleolukaid ning isegi ajalugu tehtavaid ettevõtmisi. Juuli algus sai veedetud taas toredate uute Elujooksu huvilistega kümnepäevases laagris, mida jäävad meenutama mitmekülgsed ettevõtmised, seikluslikud jooksud ning sügavaid muljeid jätnud soojad esinejad, kelle jutt innustas üha julgemalt enese hinge sügavustesse kangelaslikule teekonnale asuma.

Kaunist Eestimaa loodusest ning mütoloogilisest Kalevipojast inspireerituna jätkasid laagri viimast päeva tähistava traditsioonilise Estonian Adventure Run seiklusjooksuga üheksa vaprat ultrajooksjat, kellest 4 kanget olid meie enda Elujooksjad, oma pikka kuuepäevast Kalevipoja kangelasjooksu nii, nagu seda polnud veel varem Eestimaa pinnal tehtud. Vahvaid muljeid ja pildiseeriat saab uudistada Kalevipoja kangelasejooksu FB lehe vahendusel ning neile, kellel jäi kohapealne melu nägemata, olgu rõõmusõnumiks teadmine, et kangetest Kalevipoegadest on sügiseks valmimas ka dokumentaalfilm, mida kindlasti ka ühise vaatamisena näha saab.

082016

Põnevad tegemised sellega aga veel ei lõpe ning ka sel aastal on Elujooksjad 20. augustil osalemas meie traditsioonilisel Muhu jooksul. Osalemiseks on võimalik valida distantsidest 17,2 ja 6,3 km. Rohkem infot jooksu kohta ürituse kodulehelt.

Ööbimine on Ivo Auliku juures, kes meile ikka öömaja Soonda külas on pakkunud. Jooksule võib tulla nii reede õhtul kui laupäeva hommikul. Start antakse kell 11 Kuivastu sadamas. Reede õhtul plaanime ka aktiivi koosolekut algusega kell 21. Soondasse oodatakse meid alates kella 19st. Ivo on palunud meid laupäeval jooksujärgselt ka väiksele saunajärgsele talgule, et vedada ära natuke puid. Palun lisage end doodlisse hiljemalt 17. augustiks, kui soovite tulla ööbima!