Elujooksu kuukiri 12/2015

Jõuluhõnguline üldkoosolek Jõuluvana Bruno seltsis tõi rohkesti nalja ja rõõmu väga mitmekülgsete etteastete näol. Valitud sai ka uus juhatus ning mõtiskleti uue aasta tegevuste üle. Suured plaanis jäi juhtkond samaks, kuid muutusi tõi kaasa Silja tagasiastumine sekretäri kohalt ning kandidaatide puudumisel ühehäälselt uue sekretäri valimine, kelleks osutus juba eelmisel aastal tihedas rebimises osalenud Katrin. Kelle püha kohustus on edaspidi teid kõige vajalikuga järgneva aasta jooksul kursis hoida. Ülejäänud juhatuse liikmed – Kristjan, Kristi ja Janek – jäid samaks, olgugi, et ka nende esindatud rollidele oli aastaga vabatahtlike hulgast tugevaid kandidaate sirgunud.
Üldkoosolekul arutatud plaanide hulgas oli nii seiklusi Eestis kui välismaal, milles iga elujooksja nii osaleja kui abistajana kaasa saab lüüa. Olgu selleks siis lisaks mitmete koduste jooksusündmustele jaanuaris toimuv suusareis Soome, aprillis toimuv rännak Portugalis Santiago teel või hoopis esmakordselt toimuv kuuepäevane EAR ultra. Aasta viimasel päeval on võimalik aga teha veel üks aastalõpu jooks Laulasmaal toimuval Viimase öö unistuse 12 tunnisel jooksul. Päkapikkude sõnul võib seal alates keskpäevast ka teisi elujooksjaid kohata.

runner
Selleks, et uus aasta saaks kergemini tulla ning puhkustki planeerida, võta väike hetk, et anda doodle kaudu teada, kas oled aprillis Portugalis toimuvale Santiago tee rännakule tulemas. Rännak toimub 8. kuni 16. aprillini ning lennupiletid on plaanis osta juba jaanuaris, seega anna aegsasti oma soovist märku, et Sind kõige vajalikuga saaksime kursis hoida. Kaunist ja jooksuküllast algavat uut aastat!