Elujooksu kuukiri 04/2017

Möödunud kevadkuud on toonud jooksuradadele hulganisti kulgejaid, nautlejaid ja armastajaid. Kõlanud on esimesed stardipaugud ja täitumas on suvised stardiprotokollid. Meiegi oleme jooksnud ja armastanud, kulgenud ja nautinud, startinud ja registreerinud.

Elujooks kuulub spordiklastri SPORTEST  ridadesse, kuhu kuuluvad lisaks Elujooksule mitmed mainekad terviseedendajad organisatsioonid. Märtsi keskpaigas kohtusime  klastripartneritega Laitse graniitvillas, üheskoos sai veedetud pikk päev täis tihedat ajurünnakut ja mõttelendu. Tulemuseks sai idanema mitmeid seemneid, mis Elujooksuradadele tulevikus uut ja väärikat tooma peaks.

 

042017-1

Elujooksjatest kõige usinamad startijad Silja ja Sander Jürs on mõlemad näidanud auväärseid tulemusi. Aprilli alguses käisid noored Prahas, kus kõlas jooksupaarile poolmaratoni stardipauk. Siljale õnnitlused uue isikliku rekordi ja kiitused Sandrile vägagi tugeva tulemuse puhul. Edu noortele! Jürside ja teiste Elujooksjate stardiplaane saad jälgida meie jooksukalendris.

042017-2

Liivaluidete vahele Rannametsas olid pisut krõbedat jooksuilma nautimas sajad jooksusõbrad, kelle hulka mahtus ka neli Elujooksjat. Luitejooks oma lummava looduse ja ränkade tõusudega on igale tõelisele nautlejale isutekitaja, nõnda ka meile. Elujooksjate järgmine ühine isukam stardipauk kõlab kevadpühal Viljandis, kus kümmekond klubiliiget asuvad Viljandi Järvejooksul järvekaldaid vallutama, tule Sinagi!

Teeme Ära!
Sellel aastal 06.05 Pärnus, Türil ja Kuressaares stardib legendaarne Prügijooks. Möödunud aastal tegime talgupäeval Pärnus korda muulid ja 25 kilomeetrit kergliiklusteid, kust kogusime kokku kaks tonni prügi. Sellel aastal võtame ette lisaks Pärnule kevadpealinna Türi ja paradiisilise Kuressaare jooksurajad. Ole hea veeda sinagi üks meeldejääv talgupäev koos meiega prügijooksul. Lisainfo ja registreerimine Pärnus, Kuressaares ja Türil.

Kutsume Sind leidma oma jooksumõtet Kõrvemaale, kus keset Eestimaa südasuve toimub järjekordne Elujooksu laager. Kümme laagripäeva on täidetud töötubade, seikluste, külaliste ja nautimisega. Elamus, mille laagripäevilt endale maalid saadab Sind veel pikalt ja kaugele. Registreerimine ning lisainfo Sulle ja Sõbrale leitav Elujooksu Laager veebilehelt.