Elujooksu kuukiri 10/2016

Vananaistesuvi on olnud väga jooksjasõbralik, pakkudes radadele nii sügisest värvidemängu kui sooje päikesekiiri. Meeleolukas iga-aastane SEB jooks on samuti mőődas ja rõõm on tõdeda, et see aasta tõi mõnele pikaaegsele elujooksjale uue isikliku rekordi ning samal ajal suvisest laagrist elujooksu seltskonnaga liitujaile kordumatu elamuse oma esimese maratoni läbimisest. Rõõm on ju ikka mitmekordne, kui seda jagada, mistõttu sai väike seltskond elujooksjaid pärast elamusterohket jooksu kokku ka ühisele lõõgastusele ja muljete jagamisele.

Sealne mõttetöö tõi kohe esile ka järgmise suurema ühisjooksu ehk Saaremaa kolme päeva jooksu majutuse korraldusküsimuse, mille osas kõigilt tulijailt sisendit oodatakse. Palun pane end juba tuttavasse doodlesse kirja, kui oled Saaremaale tulemas ning vajad öömaja. Kuna üritus pole enam mägede taga, siis anna oma tulekust teada hiljemalt esmaspäevaks, s.o 3. oktoobriks.

Ühised suuremad jooksud, kus võid Elujooksjaid kohata ning ühiselt distantsi läbida:
9. oktoober Pääsküla rabajooks ja Eesti maastikumaraton
14. – 16. oktooberSaaremaa kolme päeva jooks

Kaunist Eestimaa loodusmaastiku nautimist 9. oktoobril toimuval Eesti maastikumaratonil või lihtsalt kaunil jooksurajal.

elujooks