Elujooksu kuukiri 05/2016

Rännak Santiago teel ning Pärnu prügijooks
Kevadekuulutajatele omaselt on ka Elujooksjad viimasest kuukirjast saati olnud väga toimekad. Aprilli keskpaigas käisid üheksa vaprat Elujooksjat kaheksapäevasel ligi 241 km pikkusel rännakul Portost Santiago de Compostelasse. Esimene väljaspool Eestit toimunud rännak oli õnnistatud hea ilma, suurte portsjonite, sõbralike kaasrändurite, pikkade vaheldusrikaste maastike ja linnavaadetega ning loomulikult suurepärase seltskonnaga.
Porto-Santiago-de-Compostela-Elujooks
Hinge, vaimu ja keha kosutanud rännakult naastes panustas grupp heasoovlikke inimesi Elujooksjate eestvedamisel iga-aastase Teeme ära koristuspäeva raames Pärnu linna muulide ja terviseradade korrastamisse sel korral hoopis jooksusammul. Ainulaadse prügijooksu (s.h rulluisutamise ning kõnni) käigus sai korda rohkem kui 30 km ulatuses spordiradu ning korjati kokku ligi 1500 L prügi.

Elujooksu laagrisse ja EAR-ile registreerimine on jätkuvalt avatud
Aeg lendab jooksusammul ning kauaoodatud Elujooksu laager ja Estonian Adventure Run on juba peatselt käes. Paljud aktiivsed huvilised on end juba mõlemale üritusele kirja pannud, kuid veel on jäänud üksikud vabad kohad viimase hetke laagriga liitujaile. Pane end ja oma sõpra kirja juba täna 8. – 17. juulil toimuvasse laagrisse ja paku endale üks seiklusterohke ning meeldejääv suvepuhkus. Esita oma laagrisse kandideerimise avaldus Elujooksu kodulehe kaudu.

Juhul, kui Sul on suvepuhkus juba planeeritud, kuid jooksukalender igatseb üht seiklusterohket väljakutset, siis pane end julgesti kirja hoopis 17. juulil Läänemaal toimuvale EARi ajavõtuta seiklusjooksule. Täpsem info ürituse kohta on leitav Elujooksu kodulehelt.
Elujooks-EAR
Ahoi, armsad vabatahtlikud!
EAR meeskond kutsub taas kõiki endisi ja praegusi EARi sõpru järjekordse õnnestunud ürituse organiseerimise gruppi. Esmakordselt 59 km pikkust distantsi pakkuva eriürituse läbiviimise tõttu on sel aastal kõik abikäed veel eriti oodatud. Anna meile oma vabatahtlikuna ülesastumise soovist teada vabatahtlikke koondava vormi kaudu, kuhu ootame Sinu kontaktinfot ning ülesannete eelistust, et kogu päeva organiseerimist paremini planeerida. Aitame üheskoos laagrilistel, korraldajatel ja teistel vahvatel osalistel üheskoos luua üks mäletamistväärt ja seiklusterohke jooksupäev!