Elujooksu kuukiri 03/2016

Marathon100 virtuaalne jooksulaat
Kevadiselt soojad päikesekiired meelitavad üha tihedamini jooksurajale ning annavad hea pinnase ka uueks hooajaks valmistumiseks. Kaugel ei ole ka esimesed jooksusündmused, kus ka Elujooksjaid kohata võib. Näiteks igakevadisel Rabajooksul Pääskülas, sel aastal esmakordselt osalejate arvu osas piirangu sättinud Rannametsa Luitejooksul või ka 1. mail toimuval 87. ümber Viljandi järve jooksul. Soodsaid pakkumisi erinevatel jooksuüritustel osalemiseks leiab kuni 10. aprillini toimuvalt Marathon100 virtuaalselt jooksulaadalt.

EAR-ile registreerimine on avatud
Kalendrisse tasub punasega kindlasti märkida ka 17. juuli, kui toimub Elujooksjatele juba traditsiooniks kujunenud seiklusjooks Estonian Adventure Run. Sel korral saab Läänemaa kaunist loodust ning jooksuradu nautida lausa kolmel distantsil: 16km, 33km ja 59 km. Tänavune EAR on pisut erilisem kui varasemad, kandes sel korral nime “Kangelase teekond”, mis seob omavahel tervikusse samanimelise Elujooksu laagri seltskonna lõpujooksu ning esmakordselt Eestis toimuva vaid kutsetega osalemist võimaldava kuuepäevase ultramaratoni “Kalevipoja kangelasjooks” alguspunkti. Tõotab tulla meeleolukas päev nii osalejatele kui pealtvaatajaile. Registreerumine on juba avatud ning kuni 30. maini on võimalus üritusele registreeruda soodushinnaga. Pärast registreerumist pane end kirja ka meie Facebooki lehel olevale EARi evendile.

Loosimine!
Nüüd aga palun kõikide loosisõprade tähelepanu! Nimelt toimub 14. märtsist kuni 31. maini Elujooksu Facebooki lehel ühe prii pääsme loosimine 8. kuni 17. juulini toimuvasse jooksulaagrisse “Kangelase teekond“. Kui tunned, et soovid testida oma loosiõnne või paisata loosirattasse mõnda oma sõpra, siis jaga Elujooksu Facebooki lehelt 14. märtsi auhinnaloosi postitust ning kirjuta kommentaaridesse miks just Sina, Sinu sõber või sõbranna peaks jooksulaagrisse pääsema. Kõikide osalejate vahel loositakse 1. juuni keskpäeval välja üks õnnelik, kes saab priipääse Elujooksu kümnepäevasesse laagrisse, mis sisaldab endas majutust, toitlustust, temaatilisi loenguid ning seminare, kauneid jooksuradu keset Läänemaa loodust, põnevaid üllatuskülalisi ja ettevõtmisi ning kuhjaga meeldejäävaid mälestusi.