Elujooksu kuukiri 02/2016

Aeg viimasest kuukirjast on möödunud kui jooksusammul, kuid vaikusest hoolimata on Elujooksu ridades tehtud aktiivselt tööd. Lisaks jooksulaagri korraldamisele ning üldkoosolekul läbiarutatud plaanide elluviimisele, on juba sel nädalal kavas ühine teatrikülastus Pärnu Endla teatrisse ning ettevalmistuste lainel on kulgenud ka aprilli keskpaika jääva Portugali Santiago tee rännaku planeerimine. Viimase ettevõtmisega on huvilistel veel võimalus liituda ning täpsema info saamiseks anna endast märku Kristjanile või Katrinile, aga kui see reis jõuab Sinu jaoks kätte liiga ruttu, siis tule üksi või koos sõbraga hoopis 8. – 17. juulini Harju- ning Läänemaa kaunis looduses toimuvasse elumuutvasse Elujooksu laagrisse. Laagrisse on oodatud nii varasemad olijad kui ka uued jooksusõbrad, mistõttu jaga üritust kindlasti ka oma Facebooki seinal ning kolleegide hulgas, et huvilised ikka tee laagrisse leiaksid.

Jooksuriiete tellimine
Aeg-ajalt pilve vahelt paistev päike on nii mõnedki aktiivsed jooksjad rajale kutsunud ja selleks, et kaasliikujate hulgast teisi vahvaid Elujooksjaid hõlpsamini ära tunda, on hea aeg juba traditsiooniks saanud Elujooksu kirjadega jooksuriiete tellimiseks (jooksuriiete pildid ning maikade ülevaated). Õiges mõõdus riiete valimiseks on rangelt soovituslik end eelnevalt suurustabeli järgi üle mõõta. Soovi korral on võimalus mudeleid proovima minna ka Ülemiste keskuse ISC-i kaubamärki edasimüüvasse spordipoodi. Oma lõplik tellimus pane aga kirja hiljemalt 15. märtsiks tellimuse esitamise faili, millest leiad ka erinevate esemete hinnad. Järgmine võimalus avaneb alles aasta teisel poolel!

Juhul, kui Sa seda veel teinud pole ning soovid end Elujooksu viimaste tegemistega paremini kursis hoida, asu jälgima ka meie Facebooki ametlikku lehte, kuhu erinevate ürituste ning ettevõtmiste kohta jooksvalt infot üles lisame.