Üldinfo

Elujooksu laager 2017

Leia oma jooksumõte

Kõrvemaal
7.-16. juulil 2017

Sa naudid jooksmist!
Oled veel algaja!
Võib-olla pole sa kunagi jooksnud!
Sa oled maratoonar!

ELUJOOKSU LAAGER SOBIB KÕIGILE!

Täispakett 250.-
10 Päeva laagrielamust:

  • 2x päevas temaatilisi jooksutunde
  • 2x päevas koolitusi ja töötube
  • Koolitusmaterjale
  • Ekskursioone ja meelelahutust
  • Üllatuskülalisi
  • Täismajutust looduskaunites kohtades
  • Toitlustust 3x päevas
  • Pühendunud meeskonda
  • Ainulaadset loodus- ja kultuurikeskkonda
  • Elumuutvaid kogemusi!

Jooksja otsib alatasa iseennast ja olemise mõtet. Selleks on erinevaid õpetusi ja praktikaid, kuid igal ühel meist on oma viis, kuidas ennast leida. Elujooksu sõpruskond korraldab 2017. aastal juba kaheksandat korda jooksulaagri, mis kutsub joostes rändama ning oma jooksumõtet leidma.

Elujooksu laager võimaldab laiendada maailmapilti, avastada erilisi jooksuelamusi ning püstitada uusi eesmärke elus. Elujooksu laagrist on tänaseks elumuutva kogemuse saanud 150 inimest, kelle seas on nii harrastajaid kui ka sportlasi, isegi jooksuvõõraid inimesi.

Me väärtustame tervist ja elurõõmu ning kutsume sind laagrisse üheskoos oma jooksumõtet leidma. Sel aastal keskendub laagriprogramm jooksu mõtestamisele nii tervise, teadliku liikumise, jooksukultuuri kui spordi ja filosoofia nurkadelt!

Laagrisse on 20 kohta, kandideerimine on avatud, seega planeeri oma suvi aegsasti ning võimalda endale üks omanäoline elumuutev kogemus!

Kristjan Puusild_Kalevipoja Kangelasjooks

Laagritasu 250 eurot sisaldab ülalloetletud programmi 10 päeva jooksul ning tasuta osalust Estonian Adventure Runil (EAR). Üliõpilastele ja pensionäridele soodustus 20% ehk tasu 200 eurot kohtade olemasolul. Laagrisse võib kandideerida alates 18. eluaastast. Vastuse kandideerimise kohta saate 10 päeva jooksul ning koht on lõplikult kinnitatud pärast tasu maksmist (järgmise 10 päeva jooksul). Laagritasud tagastatakse üksnes juhul, kui laager jääb ära.

Jooksja otsib alatasa iseennast ja olemise mõtet. Selleks on erinevaid õpetusi ja praktikaid, kuid igal ühel meist on oma viis, kuidas ennast leida. Elujooksu sõpruskond korraldab 2017. aastal juba kaheksandat korda jooksulaagri, mis kutsub joostes rändama ning oma jooksumõtet leidma. Elujooksu laager võimaldab laiendada maailmapilti, avastada erilisi jooksuelamusi ning püstitada uusi eesmärke elus. Elujooksu laagrist on tänaseks elumuutva kogemuse saanud 150 inimest, kelle seas on nii harrastajaid kui ka sportlasi, isegi jooksuvõõraid inimesi. Me väärtustame tervist ja elurõõmu ning kutsume sind laagrisse üheskoos oma jooksumõtet leidma. Sel aastal keskendub laagriprogramm jooksu mõtestamisele nii tervise, teadliku liikumise, jooksukultuuri kui spordi ja filosoofia nurkadelt! Laagrisse on 20 kohta, kandideerimine on avatud, seega planeeri oma suvi aegsasti ning võimalda endale üks omanäoline elumuutev kogemus!

Laagrilised jooksutehnikat harjutamas