Elujooksu laager

Registreerimine on nüüd avatud!

Registreerumine 2021. aasta Elujooksu laagrisse on avatud. Seekordne laager toimub 29.06. – 04.07 2021 Valgamaal. Loe laagri kohta lähemalt laagri lehelt või kandideeri otse laagrisse.

Elujooksu laager 2021

Valgamaal
29. 06- 04-07. 2021

Sa naudid jooksmist!
Oled veel algaja!
Võib-olla pole sa kunagi jooksnud!
Sa oled maratoonar!

ELUJOOKSU LAAGER SOBIB KÕIGILE!


Täispakett 220€- 6 päeva laagrielamust:

  • 2x päevas temaatilisi jooksutunde
  • 2x päevas koolitusi ja töötube
  • Koolitusmaterjale
  • Ekskursioone ja meelelahutust
  • Üllatuskülalisi
  • Täismajutust looduskaunites kohtades
  • Toitlustust 3x päevas
  • Pühendunud meeskonda
  • Ainulaadset loodus- ja kultuurikeskkonda
  • Elumuutvaid kogemusi!

Jooks on teekond. Teekond iseendas. Teekond iseendaga.

Jooks on meile tuttav liikumisharrastusena, spordialana, mille abil miljonid inimesed hoiavad end vormis ning tuhanded püüavad saavutada unistusi ja eesmärke. Lisaks eelnevale on jooksmine ka võimalus maailma ja iseenda avastamiseks. Elujooksu laager loob võimalused ja õhustiku sügavamateks märkamisteks jooksurajal. Jooksmine peegeldab meie hingeseisundeid ning vastab paljudele elulistele küsimustele. Selle aasta laager võimaldab Sul täiendada oma tugevaid külgi ning samas avastada ja arendada uusi jooksmisel avanevaid tahke.

Elujooksu sõpruskond korraldab 2021. aastal juba kaheteistkümnendat korda jooksulaagrit, mis kutsub joostes rändama ning iseennast leidma.

Elujooksu laager võimaldab laiendada maailmapilti, avastada erilisi jooksuelamusi ning püstitada uusi eesmärke elus. Elujooksu laagrist on tänaseks elumuutva kogemuse saanud rohkem kui 200 inimest, kelle seas on nii harrastajaid kui ka sportlasi, isegi jooksuvõõraid inimesi.

Me väärtustame tervist ja elurõõmu ning kutsume Sind laagrisse iseennast leidma. Sel aastal keskendub laagriprogramm vabadusega suhestumisele nii tervise, teadliku liikumise, jooksukultuuri kui spordi ja filosoofia nurkadelt!

Laagrisse on 15 kohta, kandideerimine on avatud, seega planeeri oma suvi aegsasti ning võimalda endale üks omanäoline elumuutev kogemus!

Laagritasu 220 eurot sisaldab ülalloetletud programmi 6 päeva jooksul ning tasuta osalust Estonian Adventure Runil (EAR). Üliõpilastele ja pensionäridele soodustus 20%. Laagrisse võib kandideerida alates 18. eluaastast. Vastuse kandideerimise kohta saate 10 päeva jooksul ning koht on lõplikult kinnitatud pärast tasu maksmist (järgmise 10 päeva jooksul). Laagritasud tagastatakse üksnes juhul, kui laager jääb ära.

Laagrilised jooksutehnikat harjutamas

Loe laagri kohta lähemalt laagri lehelt või kandideeri otse laagrisse.